To jest wersja archiwalna serwisu e-biznes.pl. Zapraszamy na stronę główną.
facebook, myspace, statystyki
facebook, myspace, statystyki
NEWSY : E-BIZNES | ERP | MEDIA I REKLAMA | TECH | PRACA | WYWIADY | ARTYKUŁY
facebook, myspace, statystykie-biznes.pl Poniedziałek, 13 Luty 2012 

 

polecamy





Facebook prześcignął MySpace!


Dodane: 13 Czerwiec 2008 9:39 Wojtek Wowra
Tagi: facebook myspace statystyki
drukuj otwórz teczkę dodaj do teczki RSS Cafe News


W kwietniu 2008 roku Facebook miał na całym świecie więcej unikalnych użytkowników niż MySpace. W ten sposób stał się największym serwisem społecznościowym w internecie - podał TechCrunch.

reklama

Facebookowy potwór rozrastał się ostatnio w zastraszającym tempie. Rok temu miał 40 mln UU, w październiku 2007 już 80 mln. Teraz przebił barierę 115 milionów, w okolicach której od dłuższego czasu znajdowało się MySpace.



Większość rozwoju Facebook zawdzięcza jednak użytkownikom spoza USA. W Stanach MySpace nadal dominuje (72 mln UU kontra 36 mln UU). Z 75 milionów nowych użytkowników, którzy przybyli Facebookowi w ciągu ostatniego roku, tylko 13 mln pochodziło z USA.



MySpace jednak nie poddaje się. Właśnie poinformowało o pracach nad nowym graficznym layoutem. Różnice nie są duże, ale ogólnie witryna jest ładniejsza, ma dodatkowe funkcje nawigacyjne i wyszukujące. Zmiany zostaną wprowadzone w przyszłym tygodniu - napisał CNET.

Źródło: TechCrunch/CNET

 


Z tego działu
Podobne

hosting o e-biznes.pl | dla prasy | reklama | partnerzy | kontakt
Copyright © 1999-2012 Serwis Informacyjny e-biznes.pl
  powered by Astcon RI  
'.$slowa_klucze. '