To jest wersja archiwalna serwisu e-biznes.pl. Zapraszamy na stronę główną.
Złote Myśli, Ranking Sklepów Internetowych, Money.pl, Wprost
Złote Myśli, Ranking Sklepów Internetowych, Money.pl, Wprost
NEWSY : E-BIZNES | ERP | MEDIA I REKLAMA | TECH | PRACA | WYWIADY | ARTYKUŁY
Złote Myśli, Ranking Sklepów Internetowych, Money.pl, Wproste-biznes.pl Poniedziałek, 13 Luty 2012 

 

polecamy





Lepsi niż Merlin.pl i Empik.com




Książki elektroniczne zostały w końcu dostrzeżone przez ekspertów. Wyżej niż Merlin.pl i Empik.com -„Złote Myśli” w czołówce najlepszych sklepów internetowych według ogłoszonego w poniedziałek Rankingu Sklepów Internetowych, opracowanego przez dziennikarzy portalu Money.pl oraz tygodnika Wprost.

reklama

Polacy znajdują się w europejskiej czołówce pod względem częstotliwości dokonywania zakupów przez Internet. Wyprzedzamy pod tym względem m.in. Włochów i Hiszpanów. Polski rynek handlu internetowego jest też jednym z najszybciej rozwijających się w Europie. Od zeszłego roku o ponad milion osób wzrosła liczba klientów sklepów internetowych w Polsce. Rynek księgarski i wydawniczy tym  bardziej cieszy to, że wśród respondentów najchętniej kupowanymi produktami on-line są książki. Wśród mężczyzn cieszą się one największą popularnością (42%), a wśród kobiet ustępują tylko odzieży i obuwiu, plasując się na drugiej pozycji (45%). (Badania TNS OBOP dla UOKiK).

Właśnie ujrzał światło dzienne Ranking Sklepów Internetowych Money.pl i tygodnika Wprost. Dziennikarze poddali ocenie największe i najpopularniejsze e-sklepy w Polsce, wśród nich także księgarnie internetowe. Brano pod uwagę 60 kryteriów zebranych w 10 grup, m.in.: asortyment i informacje o towarze, procedurę zamawiania, płatności i dostarczania produktów, a także jakość obsługi i oferowane bonusy oraz użyteczność, funkcjonalność strony i łatwość odnalezienia informacji. (Źródło: http://www.money.pl/ranking_sklepow/).

„Złote Myśli” znalazły się wśród 5 najlepszych e-sklepów oferujących książki. Księgarnia Internetowa, a właściwie Wydawnictwo było znane do tej pory z wydawania książek elektronicznych, co w połączeniu z ukierunkowaną tematyką książek, wyróżnia je na tle innych laureatów rankingu. Poza tym zaklasyfikowanie na 5.miejscu, a patrząc na punktację – trzeci najwyższy punktowy wynik - na 3.miejscu, wskazuje również na wzrost zainteresowania  tematyką biznesu, motywacji, przedsiębiorczości i doskonalenia. O ile pozostali laureaci w tej kategorii w zdecydowanej większości proponują szeroko rozumianą literaturę piękną i beletrystykę, a nierzadko także wzbogacają asortyment o zabawki, muzykę czy filmy i inne multimedia, o tyle „Złote Myśli” dostarczają przede wszystkim literaturę motywacyjną.

Popyt na wydawnictwa, poświęcone przedsiębiorczości, sukcesowi i motywacji jest coraz większy. Polacy zaczynają wierzyć w siebie, swoje pomysły i wprowadzać je w życie, by osiągnąć sukces. Misją wydawnictwa „Złote Myśli” jest dostarczanie praktycznej wiedzy, jak również motywacji do działania, by tę wiedzę zastosować i zmienić swoje życie na lepsze. W trakcie swojej dotychczasowej  działalności zaproponowało ono 264 e-booki, 217 wersji drukowanych i 28 audiobooków w wersji mp3 oraz 10 na CD, z których większość to literatura poradnikowa, podawana przez specjalistów-praktyków w swej dziedzinie, napisana pod kątem osiągania sukcesu w realiach polskich.

 

 


Z tego działu
Podobne

hosting o e-biznes.pl | dla prasy | reklama | partnerzy | kontakt
Copyright © 1999-2012 Serwis Informacyjny e-biznes.pl
  powered by Astcon RI  
'.$slowa_klucze. '